Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Jak zapewne wiemy w dzisiejszych czasach świat jest zdecydowanie bardziej rozwinięty niż jeszcze jakiś czas temu co daje nam o wiele większe możliwości i w zasadzie widać to praktycznie na każdym kroku.

Nie inaczej jest także w przypadku zakładów bukmacherskich – do niedawna, jeśli chcieliśmy postawić jakiś zakład musieliśmy udać się do wybranego punktu, aby to zrobić.

Wygodniejsze i szybsze stawianie zakładów

Dzisiaj wcale nie ma takiej konieczności, ponieważ praktycznie każdy bukmacher w naszym kraju posiada swoją własną aplikacje na urządzenia mobilne, a co za tym idzie mamy możliwość postawienia zakładów praktycznie w każdej chwili bez wychodzenia z domu. Dla wielu osób jest to na pewno ogromny plus. Właśnie takim bukmacherem, który posiada bardzo dobrze rozwiniętą aplikację jest Betclick. Co więcej bukmacher ten oferuje swoim nowym klientom najlepszy na rynku bonus powitalny, a więcej na jego temat przeczytamy tutaj: betclic kod promocyjny. Mamy tam wszystko dokładnie wytłumaczone. Najprościej mówiąc, jeśli przy rejestracji wpiszemy odpowiedni kod to otrzymamy 550 zł do wykorzystanie na pierwszym kuponie. Jest to dla nas o tyle korzystne, że jeśli ten kupon okaże się przegrany to wszystkie środki wrócą na nasze konto bonusowe. Z kolei w przypadku, gdy będziemy chcieli wypłacić je na nasze konto bankowe to konieczny będzie ośmiokrotny obrót tym bonusem co dla niektórych może okazać się nieco problematyczne, jednak jeśli wszystko dokładnie przeczytamy to nie powinno być z tym żadnych problemów.
Aplikacje mobilne u bukmacherów

Jak pobrać aplikację?

Jak wcześniej było wspomniane także u tego bukmachera dostępna jest aplikacja na urządzenia mobilne. Jednak jej instalacja nie zawsze jest taka łatwa. Jeśli mamy telefon z iOS to znajdziemy ją bezpośrednio w App Store. Zdecydowanie gorzej jest w przypadku urządzeń z Android, bo tam takiej aplikacji w Sklepie Google nie znajdziemy. Wtedy trzeba pobrać ją ze strony bukmachera, ale przed instalacją trzeba pamiętać, aby w ustawieniach urządzenia zezwolić na instalację aplikacji z nieznanych źródeł.

Post Author: Weronika