Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Hodowla roślin marihuany w niewielkich pomieszczeniach wymaga przestrzegania kilku czynników.

Należy również pamiętać, że rośliny uprawiane w małych pojemnikach będą wymagały bardziej regularnego karmienia i podlewania niż rośliny uprawiane w większych pojemnikach z dostępem do większej ilości gleby lub też na zewnątrz.

Łatwe w uprawie nasiona autoflowering

W pomieszczeniach roślinom należy zapewnić odpowiednią ilość światła sztucznego poprzez zamontowanie specjalnych lamp, najlepiej do hodowli marihuany. Znalezienie odpowiedniego światła do uprawy nie jest prostą sprawą, przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę diody LED, ponieważ w małych pomieszczeniach lampy HPS i HPI z tego powodu, że po prostu wytwarzają zbyt dużo ciepła. Panel LED o mocy 15 W jest w stanie wytworzyć do 3000 lumenów, prawie nie wytwarzając ciepła i praktycznie nie zajmując cennego miejsca. Możesz także sterować harmonogramem świecenia panelu za pomocą kontrolera obsługiwanego przez aplikację.

Zaleca się również stosowanie pionowej siatki, aby rośliny były wyśrodkowane. Możesz również użyć tej siatki do delikatnego trenowania roślin i kontrolowania ich wzrostu według własnego uznania, biorąc pod uwagę swoją przestrzeń. Rośliny potrzebują również stałej temperatury, wilgotności oraz ruchu powietrza. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, możesz nawet rozważyć umieszczenie niewielkiego wentylatora, aby zapewnić prawidłową cyrkulację powietrza wokół roślin. Niezbędna jest również woda i dostarczanie składników odżywczych w miarę wzrostu rośliny. Pamiętaj, że woda rozpryskująca się na liściach i pąkach twoich roślin może powodować problemy z grzybami, więc za wszelką cenę powinieneś tego unikać.

Podobnie jak w przypadku każdej uprawy roślin, ważne jest, aby ustalić realistyczne oczekiwania dotyczące wielkości i jakości zbiorów konopi, a także czasu, jaki zajmie ci przejście od nasiona autoflowering do zbiorów pąków. W sprzedaży znajdziemy gatunki zarówno dla doświadczonych hodowców, jak i początkujących amatorów.

Post Author: Weronika