Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Pakowanie produktów takich jak ciasta, ciastka i wędliny w torby papierowe, czy też torby papierowe z nadrukiem to na chwilę obecną niemal standard. Mowa tu dokładnie o tym, że gdyby produkty te się pakowało do opakowań z tworzyw, czyli do powszechnie używanych reklamówek, to miałoby to w sobie znacznie mniej tego uroku i co najistotniejsze tego typu pakowanie pasuje do cukierni, które mieszczą się w takim klimatycznym lokalu pełnym takiego starego drewna, z którego stworzono choćby te lady sklepowe. Pakowanie do reklamówek w takim sklepie to raczej nie dbanie o te bardzo ważne detale powiązane z klasą w jaki podaje się dany produkt, taki jak atrakcyjne wizualnie ciasto, którego nie można od tak sobie włożyć do reklamówki.
Torby papierowe - kilka cennych wzmianek

Czy torba papierowa to akuratna reklama?

Wielu z nas wie o tym, że kilka sekund w intensywnej ulewie wystarczy by torba papierowa rozmiękła i to totalnie, dlatego też te papierowe torby lub papierowe torby z nadrukiem wkładamy do torby wykonanej z tworzywa, po to by przenieść te produkty z auta do domu lub odwrotnie. Ta sama zasada dotyczy dla torby papierowe z nadrukiem. Ona sama z siebie nie krąży po domach, ale często bywa też i tak, że dobry przyjaciel rodziny zauważy taką torbę z nadrukiem na szafce w kuchni i zapyta o dany sklep, czyli wypyta o to co dokładnie sprzedaje i gdzie się znajduje. Ceny w takich lepszych sklepach nie odstraszą zapewne osoby zainteresowanej, bo osoba zainteresowana chce nabyć produkt ciekawsze w sensie jakościowym i takiego szuka zazwyczaj w marketach. Normą w przypadku marketów jest też i to, że takowego nie znajduje, bo tylko sklepy tematyczne sprzedają tę bardzo dobrą kawę ekologiczną z Indii, która do marketów nie trafia, a jeśli trafia to tylko na przedświąteczną promocję i to w ograniczonej ilości.

Czy papierowa torba to akuratny gadżet reklamowy?

Typowa torba papierowa z nadrukiem rzecz jasna szybko niszczeje i w tym tkwi jej spory minus. Wiele znaczy też i to, że niewiele osób użyje je więcej niż kilka razy, ale stworzy ona reklamę w typowej kuchni, czyli wtedy gdy pani domu wyciągnie atrakcyjne wizualnie ciasto, czyli to wsunięte do papierowej torby, ukroi je, a przy okazje goście zobaczą i ciasto i tę papierową torbę z nadrukiem. Wtedy właśnie taki gadżet reklamowy stworzy dość ciekawą reklamę, choć może być też i tak, że gdy ciasto się skończy to w danej torbie ktoś podaruje kilka zbędnych rzeczy sąsiadowi lub sąsiadce i reklamowy nadruk trafi nieco dalej, choć nie aż tak daleko jak brelok reklamowy, czy długopis z reklamą.

Post Author: Weronika