Sytuacja finansowa wielu osób w naszym kraju nie jest do pozazdroszczenia. To wszystko z uwagi na pewien błąd popełniony w pewnym momencie. Błąd, który skutkuje wciągnięciem na listę dłużników BIK. To powoduje, że dana osoba nie tylko jest zadłużona, ale poza tym również traci swoją wiarygodność.

W rozmowach z bankiem taka osoba zazwyczaj stoi na straconej pozycji i trudno jest także uzyskać jakikolwiek kredyt czy też jakąkolwiek pożyczkę. W takiej sytuacji wiele osób sięga po kolejne pożyczki pozabankowe, co nieraz może się wiązać z jego głębszym zadłużaniem się. Nasza firma ma w takiej sytuacji bardzo dobre rozwiązanie. Mowa jest mianowicie o takim produkcie, jakim jest kredyt bez BIK. To jedna z ciekawszych ofert, jakie proponujemy klientom, których sytuacja finansowa jest nieciekawa. Na pewno istotnym elementem jest to, że proponujemy naszym klientom produkt bezpieczny, który na pewno nie spowoduje zwiększenia zadłużenia klienta, ale który spowoduje, że tenże klient będzie miał szansę z owego zadłużenia szybko wyjść. Nasza oferta dotyczy każdego klienta, każdej osoby, która widnieje na liście BIK. Każdy przypadek jest oczywiście przez nas rozpatrywany w sposób indywidualny, a tym samym każdego klienta traktujemy nieco odrębnie. W naszej ofercie przede wszystkim nie mamy zbyt wielu formalności, a decyzja kredytowa jest podejmowana bardzo szybko. Klient pozyskuje określoną kwotę kredytu, którą oczywiście może spożytkować w dowolny sposób, na dowolny, wybrany przez siebie cel. Wysokość udzielanego kredytu zależy oczywiście od aktualnej sytuacji finansowej klienta, niemniej jednak staramy się dać każdemu z klientów tyle, ile jest możliwe. Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto ma określone długi i został wpisany na listę BIK.

Nasi doradcy bardzo dokładnie wytłumaczą wszelkie zawiłości oraz wszelkie zasady związane z udzielanym kredytem dla osób o nieczystej sytuacji finansowej i obarczonych niespłacanymi długami. Dlatego też zachęcamy, aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.