Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

365 Dni to polski hit który przyciągnął do kin miliony widzów w naszym kraju, jednak film pojawił się na Netflix 7 czerwca, premiera na Netflix odbyła się bez specjalnej promocji.

Szybko wbiła się w dzienną dziesiątkę i pod koniec tygodnia osiągnął pierwsze miejsce. Przez weekend na krótko lepszy był tylko film Da 5 Bloods, ale od tego czasu odzyskał pierwsze miejsce. I to nie tylko hit w Ameryce dotarł do pierwszej trójki Netflix w Niemczech, Litwie, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Turcji, Szwecji, Austrii, Czechach, Grecji, Rumunii, RPA, Portugalii, Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Mauritiusie, Kanadzie, i Izraelu. Mogłoby się wydawać że mało znany na świcie polski film nie przebije się, jednak popularność romansów z dużą dożą erotyzmu. Film 365 dni, to pokręcona romantyczna fantazja o ognistej dziewczynie o imieniu Laura (Anna-Maria Sieklucka) i dominującym sycylijskim gangsterze imieniem Massimino (Michele Morrone). Massimino ma obsesję na punkcie Laury, pierwszy raz widzi ją spacerującą po plaży, a pięć lat później porywa ją. Mówi jej, że będzie ją więził przez 365 dni, aż się w nim zakocha. Jeśli tego nie zrobi, pozwoli jej odejść. 365 dni polski erotyk, który zrobił karierę na całym świcie

Ale ona zakochuje się w nim na długo przed końcem roku, ponieważ jest tak zaborczym i namiętnym mężczyzną, że nie może mu się oprzeć.

Nie dotknie jej bez pozwolenia, ale ma problemy z przestrzeganiem własnych zasad, ponieważ jest przyzwyczajony do brania wszystkiego, czego chce. Film oparty jest na trylogii polskiej pisarki Blanki Lipińskiej, opowiada o porwaniu młodej Laury Biel przez szefa włoskiej mafii “Massimo Torricelli”, która ma na jej punkcie obsesję po wypadku i śmierci ojca; porywając ją, gdy była na wakacjach ze swoim chłopakiem i przyjaciółmi na Sycylii i dając jej 365 dni na zakochanie się w nim. Film wywołał wielkie poruszenie w sieciach społecznościowych, ze względu na odważne sceny erotyczne, jak również sam motyw porwania i przetrzymywania dziewczyny. Od czasu premiery film 365 dni obejrzały dziesiątki milionów ludzi na całym świecie i odniósł bardzo duży sukces na platformie Netflix.

Post Author: Weronika