Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Stary naskórek powoduje, że wyglądamy bardzo źle.

Nasza skóra się starzeje, a my nie wiemy, co dalej z tym robić? Wiele osób wybiera w takiej sytuacji peeling chemiczny. Bywa niestety tak, że efekt się tylko pogarsza, a przecież tego nie chcemy. My chcemy wyglądać młodo, nasza skóra ma być jednak i jasna. Co w takiej sytuacji proponują nam specjaliści? Na pewno mikrodermabrazja diamentowa to zabieg, który warto wziąć pod uwagę. Głowica z diamentami na końcu usuwana bezboleśnie i szybko cały uszkodzony naskórek. Zabieg trwa trzydzieści minut, a już po kilku godzinach zauważymy, że nasza skóra prezentuje się pięknie. To jak intensywnie ma być usuwany naskórek będzie zależne od tego jak wygląda nasza skóra. Specjalista obsługujące głowicę zna się na tym, dlatego będzie wiedział jak należy nam pomóc. Wszystko dobierane jest do grubości skóry i warstwy martwego naskórka. Jak mechanicznie złuszczyć naskórek?

To, dlatego oddajemy się w ręce specjalistów.

Zgłaszamy się do kliniki, która będzie w stanie nam pomóc. Zrobią wszystko żebyśmy wyglądali lepiej. Jeśli mamy problemy z przebarwioną skórą albo mamy blizny to takie złuszczenie mechaniczne naskórka będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem.
Usuwanie samego naskórka to około trzydziestu minut, ale na tym zabieg się nie kończy. Całość to od czterdzieści do osiemdziesięciu minut. Może być koniczne wtłoczenie wybranej ampułki w głąb naszej skóry czy też aplikacja maseczki dobranej do skóry. To wszystko wykonuje specjalista, któremu można zaufać. Zna się na tym bardzo dobrze, dlatego efekt końcowy będzie dla nas super. Informacje o tym zabiegi znajdziemy na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/kosmetologia/mikrodermabrazja/mikrodermabrazja-diamentowa. Jeśli mamy jakieś poważniejsze problemy ze skórą to niestety, ale lekarz może odmówić nam wykonania takiego zabiegu i trzeba będzie się z tym liczyć. Jeśli nie jesteśmy pewni czy jakaś choroba nas eliminuje z zabiegu to można to sprawdzić na stronie albo bezpośrednio się skontaktować z kliniką, która nam wszystko opowie.

Post Author: Weronika