Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Dzięki odpowiednio dobranym składnikom suplementy diety zawierające afrykańskie mango mają bardzo pozytywny wpływ na równowagę hormonalną. Szkodliwe toksyny są usuwane z organizmu, a poziom cholesterolu jest również obniżany.

Zmniejsza się również apetyt, w wyniku czego tkanka tłuszczowa zostaje spalona, a proces jej produkcji zatrzymany. Dzięki ekstraktowi z cennych nasion (Irvingia Gabonensis) African Mango skutecznie pomaga schudnąć i pozwala cieszyć się pięknym i szczupłym ciałem. Z afrykańskiego mango korzysta tysiące zadowolonych klientów na całym świecie, a jego skuteczność potwierdzili naukowcy. Suplement jest wytwarzany z afrykańskiego mango, które jest pełne witamin i minerałów. Ten owoc jest ceniony na całym świecie i jest stosowany w leczeniu wielu problemów zdrowotnych. Afrykańskie mango pochodzi z lasów deszczowych Afryki Południowej i jest bogate w nasiona zwane „orzechami Dikka”. Najcenniejszym składnikiem tego suplementu jest ekstrakt z nasion afrykańskiego mango – Irvingia Gabonensis. Ten cenny składnik przyspiesza spalanie tłuszczu i jest bardzo korzystny dla równowagi hormonalnej. African Mango zawiera również duże ilości cennego błonnika, który skutecznie wspomaga trawienie. African mango slim to wyjątkowy produkt, który poprawia metabolizm i pomaga pozbyć się upartego tłuszczu w okolicy brzucha. Zawarty w produkcie ekstrakt z nasion afrykańskiego mango skutecznie przyspiesza i usprawnia procesy spalania tłuszczu. W 2005 r. przeprowadzono badanie, aby sprawdzić, jak Irvingia Gabonensis wpływa na utratę masy ciała. Po czterotygodniowym badaniu masa ciała osób, które brały wyciąg z afrykańskiego mango spadła aż o 5,26%! Tak więc wysoka skuteczność afrykańskiego mango została udowodniona w szczegółowych badaniach klinicznych. Czy chcesz pozbyć się dodatkowej wagi i tych zawstydzającej oponki z brzucha? Teraz jest to możliwe! Istnieje wiele odmian tego szlachetnego owocu, ale aktywny ekstrakt wspomagający odchudzanie jest uzyskiwany z nasion afrykańskiego mango, które rośnie w lasach tropikalnych Afryki Zachodniej. Nasiona afrykańskiego mango są najcenniejszymi częściami owocu, które rdzenni mieszkańcy nazywają orzechami Dikka.

Słynny ekstrakt, będący mieszaniną polifenoli, minerałów i witamin, który pozytywnie wpływa na równowagę hormonalną, jest uzyskiwany właśnie z tych nasion. Suplementy diety zawierające ekstrakt z afrykańskiego mango są bogatym źródłem polifenoli i przeciwutleniaczy, a także witaminy A i K oraz witamin z grupy B. Mają również aminokwasy i kwasy tłuszczowe omega 3 i 6-wielonienasycone. To sprawia, że afrykańskie mango wykazuje imponujące działanie przeciw utleniające w twoim ciele, co powoduje zmniejszenie toksyczności i poprawę funkcji wątroby. Użytkownicy otrzymują więcej pozytywnych wyników z rozsądnej alternatywy, jaką jest african mango w porównaniu do innych droższych suplementów stosowanych przy odchudzaniu. Niektóre produkty mają dodatkowe składniki, na przykład wyciąg z zielonej herbaty. Jest to w porządku, o ile nie są tylko niepotrzebne wypełniacze. Zachowując zalecany poziom dawkowania, african mango jest najlepszym przewodnikiem w kierunku zdrowszego i lepszego stylu życia.

Post Author: Weronika