Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

W kalendarzu mody wrzesień zapowiada początek nowego sezonu, gdy zaczynamy przeglądać płaszcze, buty i przytulne dzianiny pojawiające się w sklepach.

Jednak przy nieprzewidywalnej pogodzie, kiedy jednego dnia jest babie lato i wysoka temperatura, a następnego nieprzyjemna mżawka, trudno jest wiedzieć, w co się ubrać na co dzień. Na szczęście możesz łatwo zaktualizować istniejącą garderobę, inwestując w kilka kluczowych elementów przejściowych, aby ubieranie się jesienią nie stanowiło problemu. Zmiana sezonu to idealny czas na zmianę garderoby, ale to nie musi oznaczać kupowania wielu nowych rzeczy. Idealna szafa na jesień zawiera klasyki, które nosimy co roku, w tym wysokie buty, trencze, płaszcze, kurtki, duże torby i ciepłe dzianiny, z drobnymi poprawkami, aby te klasyki były odświeżone. Teraz, gdy wkraczamy do października, jasne jest, że jesienne kolekcje są w pełnym rozkwicie, szybko zastępując sandały i letnie sukienki wygodnymi dzianinami i wełnianymi płaszczami.

Przekonujemy się, że to przejście oznacza, że jest to idealny czas, aby zastanowić się, co warto kupić na jesień i jakie ubrania uzupełnią twoją garderobę.

Jeśli przeanalizowałeś swój osobisty styl, to zadanie będzie jeszcze łatwiejsze, ponieważ szybko będziesz w stanie wyeliminować ubrania, które do siebie nie pasują. Wybierz kolory, które do siebie pasują i łatwo je łączyć w zestawy, jest to świetny punkt wyjścia do łatwego przebierania się. Zrób listę podstaw i elementów garderoby, które wymagają wymiany. Daj się skusić plamom koloru lub bardziej wyrazistym dodatkom, ale upewnij się, że wszystko, co kupujesz, będzie pasować do ubrań, które już masz. Płaszcze damskie są niezbędne jesienią, będziesz je nosić z wieloma strojami. Ciemniejsze odcienie znajdziesz we wszystkich jesiennych kolekcjach, na przykład czarny, szary, bordowy, granatowy i brązowy. Jeśli chcesz dodać kolor do swojego stroju, śmiało łącz najpiękniejsze kolory na jesień, od bordowych swetrów przez fioletowe golfy po czerwone czy pomarańczowe dodatki. Ubrania na zimniejsze pory roku wcale nie muszą być nudne. Na przekór ponurej aurze zakładaj kolorowe ubrania, aby poprawić sobie humor i wyglądać kobieco oraz stylowo.

Post Author: Weronika