Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Do wyboru do koloru. Na rynku jest bardzo duża ilość wózków. Łatwo dostać zawrotu głowy. Wózki dziecięce dzielą się na gondole, czyli wózki głębokie dla najmniejszych dzieci – od urodzenia do około 6 miesiąca życia, kiedy dziecko zaczyna samodzielnie siedzieć. Dla półrocznego i starszego dziecka przeznaczone są spacerówki, a następnie spacerówki-parasolki – dla dzieci, które mają około roku i potrafią samodzielnie stać.

Wózki 3w1

Czasami warto mieć wszystko pod ręką i móc w każdej chwili zamienić wózek z gondoli w fotelik, albo spacerówkę. Kiedy takie rozwiązanie jest najlepsze? To świetna opcja dla rodziców, którzy:

– często podróżują samochodem z dzieckiem,
– chcą mieć wszystko pod ręką,
– chcą, żeby wózek zajmował jak najmniej miejsca.

W komplecie 3w1 znajdują się zazwyczaj trzy elementy:

– gondola,
– spacerówka,
– fotelik samochodowy.

Plusem wózków trzy w jednym jest ich stosunkowo niska cena w porównaniu do kupowania osobno każdego z elementów. Minusem takiego rozwiązania jest to, że najprawdopodobniej rodzice i tak będą musieli dokupić fotelik samochodowy.

Każdy do czegoś innego

Kupując osobno gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy można:

– dopasować każdy wózek do rosnącego dziecka,
– mieć dwa zupełnie inne wózki, wybrać inny wzór, materiał i kolor,
– wozić osobno spacerówkę i gondolę,
– mieć wózki różnych producentów.

Gondole

Gondole przeznaczone są dla najmniejszych dzieci. Bez względu na to, czy wybiorą Państwo wózek 3w1, 2w1, czy każdy z elementów kupią Państwo osobno, ważne jest aby gondola miała odpowiednią długość oraz głębokość. Dziecku musi być w niej wygodnie i musi mieć miejsce, żeby ruszać swobodnie rączkami i nóżkami. Kiedy dziecko wyrośnie z gondoli, to kolejnym etapem jest spacerówka.

Spacerówki

Duże dziecko, które samo umie chodzić chce poznawać świat na własną rękę i często na własnych nóżkach. Spacerówka jest przeznaczona dla dzieci siedzących i chodzących, a takie maluchy chcą poznawać świat i to najlepiej samodzielnie.

Najważniejsze, żeby dziecko miało w spacerówce wygodnie i żeby wózek rozkładał się do pozycji poziomej, aby maluch mógł swobodnie się położyć i spać w spacerówce.

Nasz sklep z wózkami ma swoim asortymencie wiele wariantów wózków dla dzieci i z pewnością znajdą Państwo wózek, który spełni Państwa oczekiwania i potrzeby. Prowadzimy sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie oraz internetowy sklep wozki-foteliki.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Stokke wanienka

Post Author: Weronika