Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Firmy poszukujące sposobów na promocję swoich towarów i usług mogą obecnie korzystać z wielu różnych gadżetów reklamowych.

Obecnie coraz więcej firm stawia na słodycze reklamowe takie jak cukierki promocyjne, batoniki, czekoladki. Spersonalizowane cukierki są szczególnie skutecznym narzędziem marketingowym. Na targach ważne jest, aby wyróżniać się z tłumu, a wysłanie potencjalnych klientów do domu z unikalnym przypomnieniem o firmie może pomóc im zapamiętać Cię na wiele tygodni. Oprócz oferowania promocyjnych cukierków na targach, możesz je umieścić w widocznych miejscach w całym biurze i oferować je swoim klientom podczas spotkań. Od zabawnych promocyjnych lizaków po klasyczną paczkę gum klienci będą zachwyceni prezentami. Zamiast wizytówek można również użyć cukierków promocyjnych. Nazwa firmy i informacje mogą być wydrukowane na opakowaniach miętówek promocyjnych, pudełkach po gumie lub opakowaniach po lizakach, co daje wyjątkową przewagę marketingową. Klienci mogą złożyć lub nawet zgubić wizytówki, ale chętniej o gumach czy słodyczach będą pamiętać. Spersonalizowane pudełka ze słodyczami są również przyjemne do zjedzenia na imprezach firmowych.

Oczywiście mogą posłużyć także jako dodatek do różnych imprez okolicznościowych.

Często zamawiane są z okazji śluby, każdy gość otrzymuje słodycze, mogą być to czekoladki z imionami państwa młodych i datą ślubu. Często także zamawiane są cukierki z dwiema obrączkami. Z pewnością będzie to bardzo miły dla gości, którzy zjawią się na ślubie. Obecnie dużym powodzeniem cieszą się przykładowo krówki z nadrukiem, lubi je bardzo wielu polaków. Są świetnym nośnikiem informacji, które można umieszczać na spersonifikowanych papierkach. Może na nich znaleźć się praktycznie wszystkie informacje. Można także umieścić grafikę, Mogą być pomysłem na wiele różnych okazji wesele, urodziny, czy wieczór panieński. Oczywiście pomysłów na opakowanie może być wiele możemy zaprojektować je sami lub też podesłać przykładowo zdjęcie do firmy oferującej krówki, na podstawie której zostaną przygotowane dla nas opakowania.

Post Author: Weronika