Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Robiąc remont chcemy żeby ten ładny stan pomieszczenia na długo się zachował. Problem w tym, że często podczas wnoszenia mebli można uszkodzić narożniki ścian i co wtedy?

Nie wygląda to najlepiej i zaczynamy się zastanawiać, co my mamy zrobić żeby to wyglądało lepiej? Rozwiązanie są specjalnie na tę okazję przygotowane kątowniki. Można je zamontować w budynkach gdzie przebywa bardzo dużo ludzi. Często jest to jakiś urząd czy biurowiec, bo tam, jeśli robi się remonty to efekty mają się utrzymywać bardzo długo. W domu, jeśli mamy małe dzieci albo sami często o coś zawadzamy takie rozwiązanie wydaje się być idealnym zabezpieczeniem, które daje bardzo dobre efekty, a zatem trzeba się nad tym zastanowić. Przekonamy się wtedy jak to wygląda i czy spełnia nasze wymagania. Plusem takich kątowników jest to, że są po prostu estetyczne i pasują do każdego wnętrza. Jeśli chcemy skutecznego i estetycznego zabezpieczenia to mamy proste i tanie rozwiązanie.

Wybór różnych modeli kątowników

Można wybrać sobie spośród dwóch materiałów, z jakich kątowniki będą zrobione. Pierwszy to aluminium, a drugi to stal. Jeden i drugi ma zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków, dlatego można będzie takie kątowniki na spokojnie montować tam gdzie tylko tego chcemy. Kątownik stalowe można kupić w dwóch rodzajach wykończenia i może to być kątownik polerowany albo szczotkowany. Dostępny jest w wymiarach 20x20mm., Jeśli chodzi o kątowniki aluminiowe to mamy tutaj trzy kolory srebrny, złoty oraz oliwkowy. W tym przypadku wybór rozmiarów jest bardzo różny i można to dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Najmniejszy ma 12x12mm, a największy 30x30mm. Oferta jest bardzo duża i łatwo można ją dopasować do potrzeb, jakie mamy. Można ją też zobaczyć przez Internet na stronie . Warto zajrzeć i sprawdzić, co firma dla nas przygotowała, bo lepszej i tańszej oferty na pewno nie znajdziemy. Tutaj jest po prostu to, czego szukamy do zabezpieczenia naszych wszystkich ścian.

Post Author: Weronika