Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Jeżeli chcemy zmienić wystrój naszego domu, częścią nowej aranżacji z pewnością będzie oświetlenie.

Możemy dobrać różne punkty świetlne, które dopasujemy do różnych pomieszczeń, salonu, kuchni czy też łazienki. Dostępnych jest bardzo wiele kinkietów, lamp, paneli LED, które zapewnią nam właściwe oświetlenie danego pomieszczenia czy też punktu. Dzięki temu stworzymy przyjazne wnętrza, zapewnimy dobrą widoczność po zmroku.

Klasyczne klosze oświetleniowe

Uniwersalne lampy kulki ze szkła

Do wyboru jest bardzo wiele kloszy, które możemy podwiesić pod sufitem na zawiesiach lub też przyczepić do oprawy natynkowej. Są to klosze w kolorze białym, mlecznym, możemy wybrać także inne kolory, klosze opalowe, matowe lub o powierzchni błyszczącej. Dodatkowo dostępne są także klosze przydymiane, z przyciętym dołem, modele owalne. Dzięki temu można wybrać model, który będzie najbardziej odpowiedni do naszego pomieszczenia. Zaletą kloszy tego rodzaju jest łatwość w montażu, możemy montować je do sufitu jak również do ściany. Dostępne są różne modele, posiadające różne średnicę, dzięki temu łatwo dobierzemy odpowiednią wielkość. Zaletą kloszy okrągłych jest także cena, często możemy kupić je już za kilkadziesiąt złotych, będą pasowały do wnętrz klasycznych jak również nowoczesnych.

Klosze kuliste są bardzo uniwersalne, możemy zastosować wiele różnych opraw, zawiesić pod sufitem, łatwo dobierzemy wówczas wysokość odpowiednią do danego pomieszczenia. Są to oprawy, które dają światło na wszystkie strony, zastosujemy tu różne rodzaje żarówek z popularnym gwintem. Warto wybrać żarówki energooszczędne, LED, które przyczyniają się do oszczędności, mniejszych rachunków za energię elektryczną. Dostępnych jest obecnie bardzo wiele różnych żarówek, o różnej mocy dzięki czemu możemy stworzyć oświetlenie, które najbardziej nam odpowiada.

Wiele osób, które poszukuje pomysłu na proste wnętrze, industrialne często wybiera lampy kulki, które łatwo dopasować kolorystycznie do innych elementów znajdujących się w naszym domu. Są to proste lampy, które zapewniają dużą ilość światła. Dostępne są modele zamknięte lub posiadający otwór na dole, który kieruje światło na pomieszczenie.

Post Author: Weronika