Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Istnieje wiele różnych czynników, które powodują powstawanie osadu oraz przebarwień na zębach, a to z kolei sprawia, że prezentują się one nieatrakcyjnie oraz są narażone na różne schorzenia.

Bardzo ważnym i godnym polecenia procesem jest skuteczne wybielanie zębów oferowane przez profesjonalne gabinety stomatologiczne. Rozwiązanie to stanowi świetną alternatywę dla stosowania wybielających past do zębów, które nie zawsze zapewniają odpowiednią skuteczność, a ich zakup często oznacza utratę pieniędzy.

Na czym polega proces wybielania zębów u stomatologa?

Co warto wiedzieć o stomatologicznym wybielaniu zębów?

Pierwszym etapem procesu wybielania jest badanie jamy ustnej oraz przeprowadzenie wywiadu przez lekarza stomatologa. Na podstawie uzyskanych informacji lekarz ustala czy możliwe jest przeprowadzenie odpowiedniej kuracji. Dentysta przede wszystkim sprawdza czy istnieją pewne przeciwwskazania do wybielania, takie jak na przykład próchnica, parodontoza, stan zapalny dziąseł, itp. Wybielanie nie jest zalecane u kobiet w ciąży oraz u osób, które są uczulone na substancje, które znajdują się w środkach wybielających.

W razie konieczności przeprowadzane są zabiegi takie jak na przykład skaling oraz piaskowanie. Dzięki takim zabiegom można usuwać osad oraz kamień nazębny co z kolei przekłada się na zapewnienie odpowiedniej higieny uzębienia i jamy ustnej. Obecność takich problemów uniemożliwia rozjaśnianie. Samo wybielanie uzębienia polega na stosowaniu różnych nakładek oraz na nakładaniu specjalnych preparatów przez dentystę. Dobór odpowiedniej metody zależy od wstępnego badania oraz od preferencji pacjenta.

Pod hasłem wybielanie zębów Wrocław wpisywanym w wyszukiwarce internetowej, kryją się profesjonalne usługi z zakresu wybielania oferowane przez wrocławskie i okoliczne gabinety dentystyczne. Prawidłowo przeprowadzone zabiegi tego rodzaju zapewniają estetyczne rezultaty, które utrzymują się przez okres 3 lat, jednak należy pamiętać o dbaniu o zęby, aby utrzymać uzyskany rezultat.

Post Author: Weronika