Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Na podstawie ilości świątyń, ogrodów, kwiatów wiśni i bogatej historii nie dziwi, dlaczego Kioto było kiedyś stolicą Japonii.

Eksplorując dawną stolicę, Kioto, masz możliwość poznania Japonii i jej kultury w bardzo motywujący, intrygujący i interesujący sposób. Gejsze są również znaczącą siłą rozrywkową w Kioto, co czyni go najlepszym miejscem w Japonii do oglądania ich pięknych strojów i rytuałów. Jeśli chcesz kupić autentyczne i wysokiej jakości japońskie towary, Kioto również oferuje takie lokalne pamiątki. Wielu turystów kupuje tutaj pamiątki lub prezenty. Pchli targ to idealne miejsce do tego celu, ponieważ oferuje szeroką gamę produktów, takich jak misternie zaprojektowane wachlarze, parasole i grzebienie. Otoczone pięknymi plażami i krystalicznie błękitną wodą oceanu, miasto Okinawa jest rajem dla osób w każdym wieku. Wiele restauracji jest rozrzuconych po całym mieście, co jest idealne, jeśli planujesz zjeść obiad i obejrzeć okolicę. Okinawa jest również rajem dla miłośników muzyki ze względu na wiele różnych miejsc i pokazów, które są oferowane, szczególnie ze słynnymi barami i klubami rozrzuconymi po całym świecie.

Zobaczenie Shurijo jest koniecznością, jeśli odwiedzasz Okinawę.

Pałac ten był poświęcony Królestwu Ryukyu i szczyci się jasnoczerwonym kolorem oraz misternie wybrukowanym czerwonym chodnikiem prowadzącym do wielkiego wejścia. Z pewnością wycieczka do Japonii nie rozczaruje nawet najbardziej wybrednych turystów. Jeśli szukasz przygód i adrenaliny podczas podróży do Japonii, to Okinawa jest miejscem dla Ciebie. To miejsce idealne do surfowania, nurkowania, kitesurfingu i pływania z rekinami wielorybimi. Japonia znana jest z ogromnych ogrodów, pól kwiatowych i kwitnących drzew wiśni. Jednak żaden ogród nie jest tak ekstrawagancki jak Ogród Fuji w Kitakyushi. Ta japońska atrakcja składa się z kwiatów ustawionych w kształt tunelu, gdy idziesz pod nimi i je oglądasz masz wrażenie, że otaczają cię z każdej strony. Japonia jest wspaniałym krajem znanym z górskich szczytów, unikalnej architektury, majestatycznych świątyń i kwitnących ogrodów.

Post Author: Weronika