Site Loader
Dzwoń teraz!
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Obecnie kiedy ceny wynajem lokali stale rosną wielu przedsiębiorców poszukuje nowych alternatywnych rozwiązań. Dobrym pomysłem mogą być pawilony handlowe z płyt warstwowych.

Charakteryzują się prostą budową, jak również łatwą konfiguracją pomieszczeń. Atutem obiektów modułowych jest ich czas budowy. Pawilony stawiane w tej technologii powstają zazwyczaj w trzy miesiące, pawilony handlowe powstają natomiast jeszcze szybciej. Mniejsze obiekty takie jak pawilony gastronomiczne po prostu przywozi, się gotowe na miejsce i ustawia na wyznaczonym, przygotowanym wcześniej terenie. Ponieważ, że większość procesu powstawania takiego obiektu odbywa się w fabryce. Na miejscu wyłącznie montuje się gotowe komponenty czy moduły. Tego rodzaju budynek nie musi być mały. Wśród obiektów modułowych istnieją budynki nawet kilkupiętrowe. Nawet tak duże obiekty, można przenosić z miejsca na miejsce. Ma to bardzo ważne znaczenie dla ludzi zmieniających miejsce zamieszkania w związku z miejscem prowadzenia biznesu.

Obiekty modułowe, które montowane są obecnie w Polsce generalnie możemy podzielić na: obiekty mieszkalne czyli prefabrykowane domy oraz obiekty komercyjne służące do działalności handlowej, usługowej, czy najbardziej popularnej dla tego rodzaju obiektów w działalności gastronomicznej.

Widzimy powstające w różnych miejscach w miastach obiekty gastronomiczne, które oferują hamburgery, hot-dogi czy kebab. Mogą przykładowo doskonale sprawdzić się jako punkty z prasą, ale także jako punkty usługowe. Może być to także oddział lokalnej piekarni. Ich dużą zaletą jest z pewnością możliwość ustawienia w wielu miejscach, nie wymagają bowiem pozwolenia na budowę. Trzeba jedynie przygotować odpowiednie utwardzone miejsce. Dużą zaletą tego rodzaju pawilonów będzie możliwość ustawienia w centralnych punktach miasta. Oczywiście pawilony handlowe z płyt warstwowych mogą posiadać rozmaite kształty i kolory, zatem będziemy mogli dostosować odpowiednie je przykładowo do logotypu naszej firmy.

Post Author: Weronika