Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Gra w tenisa na kortach, na świeżym powietrzu jest niezwykle przyjemna i porywająca.

Czy nadejście jesieni i zimy oznacza przerwę w regularnych treningach? Nic bardziej mylnego! Możesz przenieść się do hali. Promienniki podczerwieni zadbają o to, aby trening odbywał się w komfortowych warunkach.

GEM, SET, MECZ, PROMIENNIKI PODCZERWIENI

Wychłodzona hala i rozgrzewka w długich spodniach i bluzie z długim rękawem. Później gra w niezbyt przyjemnych warunkach – znasz to? Jeśli tak, to niedługo możesz potraktować opowieści o takich treningach jako anegdotę! Wszystko mogą zmienić promienniki. To urządzenia, które zdecydowanie warto zamontować w hali tenisowej. Mogą one zapewnić przyjemną temperaturę do komfortowej gry. Skoncentruj się na przeciwniku, a nie na tym, co zrobić, aby było Ci cieplej!

PROMIENNIK TO WYBÓR ZAWODOWCÓW

Promiennik udowadnia, że ogrzewanie kortów czy nawet hali sportowej nie musi być drogie. Co najważniejsze – płacisz za tyle zużytej energii, ile wykorzystasz. Obsługa tego urządzenia przypomina włączanie i wyłączanie światła – jest tak prosta! Istotne jest to, że emitowane przez nie ciepło, odczujesz już w sekundę po uruchomieniu sprzętu. Czy to nie cudowne? Nie musisz czekać kilku godzin, aż hala się rozgrzeje. Wystarczy ustawić reflektory tak, aby obejmowały swoim zasięgiem cały kort tenisowy. Promienniki działają tak, jak słońce, delikatnie otulając Twoje ciało przyjemnym ciepłem. Nie ogrzewają one powietrza, a oddziałują na osoby oraz przedmioty, które znajdują się w ich zasięgu. Dostępne są promienniki stacjonarne oraz w wersji mobilnej.

Promienniki podczerwieni to urządzenia, które sprawdzą się w każdej hali. To inwestycja, która szybko zacznie się zwracać w poczynionych oszczędnościach. Miłośnicy tenisa, którzy dowiedzą się o komfortowych warunkach z pewnością, chętniej będą rezerwować korty w obiekcie prowadzonym przez Ciebie. Przecież trening, nawet ten zimowy, może być przyjemny!

Post Author: Weronika