Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Od kilku lat w Zakopanem mamy Sylwestra, który emitowany jest przez jedną z telewizji. To oznacza, że w tym okresie dziesiątki, a nawet setki tysięcy osób przyjadą do Zakopanego. Na co dzień tam są tłumy, ale jeśli jest impreza sylwestrowa to jest ich jeszcze więcej.

Nie będzie wtedy dla nikogo zaskoczeniem to, że trzeba odstać w kolejach po jedzenie czy picie. Nie mówiąc już o takich atrakcjach jak kolejką na Gubałówkę. Jeśli ktoś uważa, że tłumów nie będzie, a kiedy przyjedzie na miejsce i są to jest zdziwiony i zniesmaczony to niech się zastanowi nad takim przyjazdem. Zakopane to miejsce, które przyciąga turystów w tym szczególnym dniu.

Jeśli nie lubimy tłumów to, po co tutaj jesteśmy? Trzeba naprawdę poważnie się nad wszystkim zastanowić, a wtedy nie będziemy mieć przykrych niespodzianek. W tym czasie nie ma, co liczyć na znalezienie miejsca do spania, kiedy bez rezerwacji przyjeżdżamy do miasta. W Kościelsku czy najbliższych miejscowościach miejsc już nie będzie, dlatego rezerwujemy miejsce do spania o wiele wcześniej.

Szukamy miejsca do spania

Najtaniej wyjdzie nam spanie w apartamentach, które są bardzo dobrze przygotowane. Mamy duże apartamenty w niskich cenach, które są blisko centrum, jaki kilka czy kilkanaście minut od głównych atrakcji. W centem Zakopanego znajdzie się Apartament Koral. Został przewidziany dla czterech osób. Można tam miło spędzić czas, można podziwiać wiotki i co ważne będziemy bardzo blisko tych atrakcji, dla których przyjechaliśmy. Powrót z Sylwestra będzie łatwiejszy, jeśli mieszkamy w centrum, bo można pójść i wrócić na nogach. Jazda samochodem w tym czasie nie będzie należała do przyjemnych. Ofertę ze wspominanym apartamentem znajdziemy na stronie apartamenty Zakopane. Mamy tutaj również inne apartamenty w samym Zakopanem jak i poza nim. Na pewno coś odpowiedniego się dla nas znajdzie, ale trzeba ofert przeglądać wcześniej. Na pewno natrafmy na coś, co nas zachęci i spowoduje, że nawet dłużej pobędziemy w tym pięknym Zakopanem.

Post Author: Weronika