Site Loader
ul Oksywska 44A 34-900 Kielce

Warszawa to duże miasto gdzie prywatne życie przeplata się z biznesowym, dlatego trzeba mieć takie miejsce gdzie będzie można się spotkać i porozmawiać.

Chodzi o spotkania prywatne gdzie ze znajomymi idziemy na piwo, ale również o biznesowe, kiedy zapraszamy poważnych klientów do rozmowy. Czy można znaleźć takie miejsce, które bardzo dobrze nadaje się do wszystkich tych zadań?

Tak istnienie taka możliwość i jest nią klubokawiarnia Tam i z powrotem, która oferuje bardzo szeroki zakres usług. Można tam po prostu pójść na piwo albo coś zjeść. Można również organizować spotkania biznesowe czy prywatne dla większej ilości osób. Jest mówimy tutaj o trzydziestu osobach to można wtedy wynajmować cały lokal. Nie jest to drogie rozwiązanie, dlatego warto na nie postawić. Na pewno będziemy bardzo zadowoleni, że w takim miejscu można się spotkać i porozmawiać, o czym tylko chcemy. Ten pub bardzo często jest wynajmowany, dlatego trzeba będzie sprawdzać wolne terminy, bo za wiele ich na ten rok już nie zostało i kto się pośpieszy ten będzie mógł jeszcze w tym roku coś sobie tam zorganizować.

Dlaczego ten pub jest taki wyjątkowy?

Przede wszystkim, dlatego że został stworzony dla wszystkich, którzy kochają podróże. Mamy ścianę ze zdjęciami i można podziwiać różne zakątki z całego świata. Na chwilę przenosimy się wtedy do innych miejsc. Można również wejść do drugie sali gdzie widzą hamaki i są rozstawione pufy i tam sobie odpoczywać po ciężkim dniu.

Ten pub mieści się na Mokotowie, dlatego jeśli mamy tam blisko to warto tam zajrzeć i wtedy przekonamy się jak wyglądają te wnętrza i jaki panuje tam klimat. Jeśli ktoś chce zobaczyć zdjęcia z tego miejsca to są one dostępne na stronie internetowej śniadania Mokotów Warszawa. Mamy tam dokładne opisy pubu włącznie z tym, jakie oferuje napoje i jedzenie. Im więcej wiemy o tym pubie tym bardziej nam się podoba i chcemy tam szybko się pojawić. Warto to zrobić, bo drugiego takiego pubu w całej Polsce nie znajdziemy. Ten jest pod każdym względem wyjątkowy.

Post Author: Weronika